Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини (факультет соціальної та психологічної освіти, факультет мистецтв, факультет української філології) став співорганізатором унікального проєкту – Міжнародного художнього симпозіуму-пленеру осіб з інвалідністю...
Шановні викладачі, студенти та співробітники університету! Вітаємо з Медовим Спасом!
Історія Уманського державного педагогічного університету розпочалася 14 серпня 1930 року згідно з постановою Ради Народних Комісарів УСРР про організацію Уманського інституту соціального виховання, пізніше Уманського учительського інституту.
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочався прийом заяв та документів від вступників на навчання за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» та ступенем «Магістр» на денну та заочну форми навчання.
12 серпня у всьому світі відзначався Міжнародний день молоді.
Продовжуємо рубрику про талановитих випускників Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Сьогодні мова піде про випускницю мистецько-педагогічного факультету Людмилу Дронь, яка нині професійно займається фотографією та працює в Центрі культури та дозвілля...
Історичний факультет Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини є осередком ґрунтовної історичної освіти в регіоні. Навчайся з нами!
Шановні абітурієнти! Факультет інженерно-педагогічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання впевнену у собі молодь!
Приймальна комісія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини у складі компетентних фахівців готова до прийому абітурієнтів 2020 року.
Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти – найбільший структурний підрозділ Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, випускники якого – компетентні фахівці, що працюють у різних галузях економіки.