Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

  Пропонуємо ознайомитися із листом Міністерства охорони здоров’я України від 23.03.2020 № 26-04/8026/2-20 щодо організації робочого процесу в умовах епідемії коронавірусної хвороби COVID-19.
27 березня світ відзначає Міжнародний день театру. В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини це також привід для святкування, адже майже двадцять років у ЗВО  успішно діє свій театр.
Дорогі друзі! Вітаємо зі святом усіх, для кого театр став сферою професійної діяльності, місцем творчого самовираження чи улюбленим видом мистецтва!
Інформуємо Вас стосовно терміну проведення ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад у 2019/2020 н.р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково–педагогічних працівників(наказ № 338о/двід 27.03.2020р.).
У дні святкування 206 річниці від дня народження Тараса Шевченка на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини пройшов  тематичний майстер-клас «Українська вишивка в етнолінгвістичному вимірі».
У сучасних умовах інтеграції України в європейське суспільство значні вимоги ставляться до професійної підготовки спеціалістів. За цих обставин велике значення приділяється практичній підготовці майбутнього фахівця.
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини одним із пріоритетних напрямів роботи є виконання науково-дослідних робіт, що виконуються за рахунок коштів державного бюджету на замовлення Міністерства освіти і науки України.
Бокс – вид спорту, який активно розвивається в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини. Потрібно віддати належне одному з випускників університету, голові боксерського клубу «АРЕС», тренеру Віктору Петриченку, який зумів згуртувати навколо себе...
Підвищення наукової кваліфікації викладачів завжди було і залишається важливим завданням діяльності закладу вищої освіти. Науковий потенціал Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини з кожним роком зміцнюється через діяльність аспірантури та докторантури,...