Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Факультет соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини за результатами конкурсного відбору отримав фінансування від Українського культурного фонду на реалізацію проєкту «Культурно-рекреаційно-туристична Черкащина:...
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, місто Умань, Черкаська область та вся Україна уважно слідкують за успіхами українських спортсменів на XXXII Олімпійських іграх.
При посиленні карантину навчальні заклади освіти працюватимуть лише за умови наявності 80% вакцинованого персоналу.
Бокс – вид спорту, який активно розвивається в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
Колектив Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють глибоке співчуття викладачу кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі Оксані Вікторівні Лоюк з приводу тяжкої та непоправної втрати – передчасної смерті батька.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відповідно до Закону України «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково–педагогічних працівників (наказ № 889 о/д від 30.07.2021р.).
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини у період з 27 липня по 29 липня 2021 р. відбувся базовий тренінг навчальної програми «Молодіжний працівник».
28 липня в Україні відзначають день пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира та День хрещення Київської Русі-України.
Професія вчителя початкової школи – одна з найшанованіших, найпочесніших і найвідповідальніших. Адже початкова освіта забезпечує загальний розвиток дитини, вміння впевнено читати, знати основи арифметики; формує первинні навички користування книгою та іншими джерелами інформації, загальні...
Факультет фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету попри відносно молодий вік має значні напрацювання та пишається своїми досягненнями.