Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Шановні колеги! Дорогі друзі! Щиро вітаю усіх із величним християнським святом Святої Трійці!
Шановні викладачі, студенти та співробітники! Дорогі друзі! Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного із найвеличніших християнських свят – Трійці!
23 червня 2021 р. об 1100 годині в онлайн-режимі відбудеться ювілейне засідання наукової школи професора Олександра Коберника на тему: «Проєктна технологія в інноваційному освітньому просторі: вітчизняний та зарубіжний досвід». Усі бажаючі зможуть доєднатися, перейшовши за посиланням.
Черкаська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України пропонує скористатися пропозиціями літнього відпочинку від туристичного оператора «Аміготур плюс». З питань замовлення путівок звертатись до туроператора.
Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та компанія «Наукові публікації» («Scientific Publications») підписали Меморандум про співробітництво у сфері освіти, науки, наукометрії і наукових досліджень, який передбачає активну співпрацю та допомогу...
В Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського за підтримки МОН України відбувся щорічний Міжнародний конкурс студентських наукових робіт.
В межах угоди про співпрацю з Великою Хартією Університетів проректор з міжнародної діяльності та стратегічного розвитку Володимир Миколайко16-17 червня представляв Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини на онлайн-конференції, яка була присвячена підписанню оновленої...
У «Кабінеті учасника ЄФВВ/ЄВІ» розміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів тестування, де учасник/учасниця складатиме ЄВІ/ЄФВВ, і рекомендований проміжок часу, протягом якого учасник/учасниця має прибути до пунктів тестування і пройти процедуру допуску.
З 15 по 25 червня 2021 року в складі національної збірної України, студентка фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Майстер спорту України з боксу Анастасія Ковальчук братиме участь в Чемпіонаті Європи з боксу серед жінок до 22 років, що...
В межах діяльності навчально-методичного Центру професійного розвитку викладачів УДПУ імені Павла Тичини в онлайн-режимі відбувся науково-методичний семінар для викладачів з досвідом науково-методичної роботи університету (координатор – д.пед.н., професор Оксана Бялик).