Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

У день визначного державного свята – Дня Конституції України – в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини під головуванням ректора, доктора педагогічних наук, професора Олександра Безлюдного відбулося урочисте засідання вченої ради.
Щиро вітаємо усіх із визначним державним святом – Днем Конституції України! Нехай це свято додає сил і впевненості для досягнення поставлених цілей на благо нашої держави та університету.
З вірою в якнайшвидшу перемогу! З вірою в Збройні сили України! Продовжуємо допомагати!
Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science продовжило українським закладам вищої освіти та науковим установам доступ до своїх електронних ресурсів до 30 вересня 2022 р.
Війна – жорстока і підла, безжальна і ненависна… Вона знову плюндрує українську землю, руйнує міста і села, вбиває найкращих синів і доньок, сіє смуток і печаль…. 22 червня – день скорботи і вшанування жертв війни в Україні.
В Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини розпочав роботу Ресурсний центр для внутрішньо переміщених осіб, мета діяльності якого надання освітньо-просвітницьких послуг, здійснення соціальної підтримки та психологічного супроводу, створення умов для комплексної...
Науково-педагогічні працівники факультету фізики, математики та інформатики взяли участь у ІV Міжнародній науково-практичній конференції «Підготовка майбутніх учителів фізики, хімії, біології та природничих наук у контексті вимог нової української школи», яка відбулася на базі...
На факультеті фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся STEM-семінар «Цікава наука» для учнів 11-х класів закладів загальної середньої освіти міста Умані.
Ректорат, профком, трудовий колектив та студентська рада Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини висловлюють щирі слова співчуття завідуючій відділом обслуговування читачів бібліотеки університету Кравчук Зої Миколаївні з приводу тяжкої і непоправної втрати –...
Шановні колеги! Дорогі друзі! У цей непростий для всього українського народу час щиро вітаю вас із величним християнським святом – Трійцею! У народі ці дні називають Зеленими святами, які знаменують відродження природи, розквіт життєвих сил.
x