udpurector2020

ШАНОВНІ ДРУЗІ!

Вітаю Вас на WEB-сайті нашого університету.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини – провідний заклад вищої освіти європейського рівня на Черкащині. Наш університет розташований в самому серці України, у молодіжному та мультикультурному, старовинному і вічно юному місті Умань, в ньому навчаються студенти  з 20 областей України та іноземні громадяни.

Основною метою діяльності університету є підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних на національному та міжнародному ринку праці фахівців для освітніх та наукових установ, органів державної влади і управління, підприємств всіх форм власності за всіма рівнями вищої освіти у визначених галузях освіти, утвердження національних, культурних і загальнолюдських цінностей.

Університет підготував десятки тисяч фахівців для міста, регіону та країни, його випускники працюють в освіті, мистецькій сфері, на підприємствах, держустановах.

Успішне працевлаштування випускників університету – це найперша оцінка діяльності закладу та якості освітніх послуг, які він надає студентам.

Пошанування власних академічних традицій, опора на майже віковий досвід з одночасною інноваційною модернізацією університету – це той шлях, який дозволяє університету долати виклики сьогодення, забезпечити поступальний сталий розвиток нашого ЗВО на перспективу.

За останні роки університет зміцнів і закріпив за собою статус одного з визнаних лідерів педагогічної освіти України. Заклад проводить фундаментальні та прикладні наукові дослідження, є науковим і методичним центром, має розвинуту інфраструктуру навчальних і наукових підрозділів, сприяє поширенню наукових знань та здійснює культурно-просвітницьку діяльність, підтримує широкі міжнародні зв’язки із закордонними закладами освіти, науки та культури всього світу. Університет послідовно реалізує свою місію, що засновується на класичній тріаді: навчання – дослідження – громадське служіння.

На сайті Ви можете ознайомитися з історією та сьогоденням університету, його структурою, навчальною та науковою діяльністю, матеріально-технічною базою, досягненнями у сфері міжнародної співпраці, скористатися послугами бібліотеки, дізнатися про діяльність студентського самоврядування, творчі студентські колективи, спортивні здобутки.

Наші потенційні абітурієнти можуть знайти всю необхідну інформацію про умови прийому до університету у розділі «Вступникам».

Сподіваюся, що подорож сайтом дозволить Вам отримати необхідну інформацію. Приємних Вам вражень від віртуального спілкування з колективом університету.

 

Ректор    Олександр Безлюдний