00

Шановні іноземні громадяни!

Не зважаючи на військові дії, розпочаті на території України, з величезною вірою у перемогу українська освіта була, є і буде потужною.

74 іноземних громадян випускаються з університету в червні 2022 року й отримують дипломи бакалавра та магістра в галузях освіти та економіки.

УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ, заклад вищої освіти IV рівня акредитації, запрошує іноземних студентів на навчання. Міжнародна співпраця виступає одним зі стратегічних завдань, оскільки ми пропонуємо якісну освіту європейського рівня та прагнемо розширити міжнародне співробітництво.

Університет пропонує понад 100 бакалаврських і магістерських програм у 10 галузях освіти, а саме: педагогіка; фізичне виховання, спорт та здоров'я; мистецтво; гуманітарні науки; соціальні та політичні науки; економіка та бізнес-дослідження; природничі науки; фізика та математика; галузь послуг та спеціальні категорії тощо.

Підготовче відділення для іноземних громадян надає можливості іноземним громадянам вивчати українську мову, удосконалювати знання з фундаментальних предметів та готуватися до подальшого навчання у закладах вищої освіти України.

Запрошуємо на навчання до УМАНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ та пропонуємо алгоритм швидкого зарахування, зокрема дистанційно (складання вступних іспитів та навчання в дистанційній формі за бажанням).

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм.

Чому варто обрати УМАНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ПАВЛА ТИЧИНИ?

Розташування. Умань рівновіддалена між Заходом і Сходом, Півднем і Північчю. На однаковій відстані від міста (близько 200 км) знаходяться обласні центри: Київ, Черкаси, Кіровоград, Вінниця. Через місто проходять автобусні сполучення з усіма куточками України.

Концентрація студентів та навчальних закладів. Умань є містом обласного значення. Це місто, де на 80 000 населення припадає 16 000 студентів (20%). В Умані є заклади освіти різних рівнів акредитації. У нашому ЗВО представлена найбільша кількість різнопрофільних галузей знань (детально можна ознайомитись на сайті університету https://udpu.edu.ua/en).

Мультикультурність. Умань – це феномен мультикультуризму! Адже так склалось історично, що тут співіснують різні культури, національності та релігії. Щороку велика кількість хасидів з усього світу відвідує свою святиню, що розташована в Умані. Наш університет безпосередньо інтегрований в це мультикультурне життя. Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини активно долучаються до різноманітних програм академічної мобільності за кордоном, стають переможцями міжнародних конкурсів та олімпіад. Крім того, студентський склад нашого університету щорічно поповнюється іноземними студентами.

Культурна перлина. Умань відома не лише в Україні, а й далеко за її межами такими визначними туристичними принадами, як Національний дендрологічний парк «Софіївка», фентезі-парк «Нова Софіївка», комплекс світло-музичних фонтанів «Перлина кохання», лазерні шоу, туристичні стежки (детально можна ознайомитись на сайті https://ua.igotoworld.com/projects/tic/uman/.

Контактна інформація

За додатковою інформацією можна звернутися до спеціалістів.

 

Ласкаво просимо до

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!