Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини приймав учасників Чемпіонату України з боксу серед студентів. Участь у заході взяли 140 спортсменів з 20 областей України. За 4 змагальних дні визначились переможці та призери в особистій та командній першості.

В командному заліку перше місце посіла збірна Черкаської області, друге –  Дніпропетровської області, третє – у команди Львівської області.

Золотими медалями скарбничку спортивних нагород Уманського державного педагогічногоуніверситету імені Павла Тичини поповнили Дмитро Колісніченко(54 кг), Ігор Семончук(57кг), Данило Лозан(67 кг), срібною нагородою – Анастасія Коваленко (48 кг).

Кращим боксером чемпіонату визнано Данила Лозана, а Ігор Семончук став володарем кубку «За волю до перемоги».

Університет пишається своїми студентами!

Організатори чемпіонату висловили вдячність ректору університету Олександру Безлюдному за сприяння у розвитку боксу в місті Умань та надану підтримку у проведенні Чемпіонату України з боксу.

Разом до Перемоги!