Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Онлайн-консультація

Заповнивши цю анкету, Ви матимете змогу отримати консультації з приводу вступної кампанії, переліку спеціальностей університету, можливості стажування за кордоном, отримання первинного офіцерського звання, подальшого працевлаштування. Зазначте прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону та e-mail (за наявності) і фахівці відділу професійно-кар'єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки нададуть Вам вичерпні відповіді на питання, які Вас цікавлять.

Хочете бути обізнаними в особливостях вступної кампанії, більше дізнатися про навчання в університеті? Заповніть онлайн-анкету абітурієнта Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Ваш успіх у Ваших руках!

Заповненням цієї електронної форми Абітурієнт дає згоду Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини на обробку (збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, зміну, поновлення), використання і поширення своїх персональних даних з метою реалізації відносин у сфері освіти. Крім того, своєю згодою Абітурієнт підтверджує, що він повідомлений (без додаткового письмового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних" та мету збору даних. Зміст прав Абітурієнта як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" йому відомий і зрозумілий.

Заповніть інформацію про себе
Куди плануєте вступати?
Form by ChronoForms - ChronoEngine.com
x