Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Оголошення

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ НА ЄВІ/ЄФВВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ (АСПІРАНТУРИ) У 2024 РОЦІ
У 2024 році вступ на основі здобутого ступеня бакалавра, магістра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста) для здобуття ступеня магістра / третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти передбачає складання єдиного вступного іспиту (далі – ЄВІ) та єдиного фахового вступного випробування (далі – ЄФВВ) для вступу на магістерські...

Останні новини

ЗВІТ ПРО СТАЖУВАННЯ У США ВИКЛАДАЧІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ
1 травня 2024 року на факультеті іноземних мов заслухано звіт про зарубіжне стажування у Мічиганському державному університеті (США) та участь у конвенції TESOL-2024 (Тампа, Флорида). Звіт представили кандидат філологічних наук, доцент, доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Ольга Валентинівна Сушкевич та кандидат...
ОЧИМА ЛІТЕРАТОРА ТА ІСТОРИКА: «УМАНЬ ТА УМАНЩИНА В ЧАСОПРОСТОРІ КІНЦЯ ХІХ – ПОЧАТКУ ХХ СТ.»
1 травня 2024 р. в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася презентація серії ретро-детективів видавництва «Темпора». Усі три книги вийшли з-під пера випускника Історичного факультету УДПУ, а нині вчителя Паланського ліцею Дмитра Безверхнього. У цій зустрічі також брали участь редактор видавничих...
ЛЕГКОАТЛЕТИЧНИЙ ЗБІГ
01 травня 2024 року в м. Умань відбувся легкоатлетичний збіг, присвячений 10-ій річниці започаткування «Цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України»  в якому взяли участь студенти та викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У підсумку змагань перемогу здобули: на дистанції...
СХИЛЯЄМО ГОЛОВУ В ГЛИБОКІЙ СКОРБОТІ...
Жорстока і безжальна війна забирає найкращих синів України. Загинув Слободяник Євгеній Анатолійович – здобувач вищої освіти факультету природничої освіти та природокористування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. До останнього подиху воїн залишався вірним військовій присязі та рідній Україні, віддав...
УДПУ ОТРИМАВ ГРАМОТУ ЗА УЧАСТЬ У БЛАГОДІЙНІЙ АКЦІЇ «СМІЛИВА ГРИВНЯ»
Уже вдруге Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини отримав грамоту за активну участь у всеукраїнській благодійній акції «Смілива гривня 2023», підтримку Збройних Сил України, високу громадянську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення Перемоги! Віримо в ЗСУ! Дякуємо ЗСУ! Підтримуємо ЗСУ!
УЧАСТЬ В МІЖНАРОДНІЙ ВЕСНЯНІЙ ШКОЛІ «SUSTAINABLE DEVELOPMENT AND SOCIAL INNOVATIONS»
З 21 квітня по 27 квітня 2024 року тривала Міжнародна весняна школа «Sustainable Development and Social Innovations» в рамках проєкту «AMU Summer Schools 2.0». У перший день на Міжнародній весняній школі лекції проводив д-р Костянтин Мазур, який презентував Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu та EPICUR Consortium, акцентував...
СТУДЕНТ ФФВ ЛУКА НЕТЯГА – ПЕРЕМОЖЕЦЬ XIX ЛІТНЬОЇ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ УНІВЕРСІАДИ З ДЗЮДО
Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Заслужений майстер спорту України з дзюдо Лука Нетяга став переможцем XIX літньої Всеукраїнської Універсіади з дзюдо. Цьогоріч універсіада проходила в місті Тернопіль. Участь у змаганнях взяли понад 115 чоловіків і 50 жінок, які...

    

                                ПРОГРАМА НАВЧАННЯ ТА СТАЖУВАННЯ У ТУРЕЧЧИНІ MEVLANACN

mevlana degisim programi nedir 835 09012017163833

Студенти та викладачі нашого університету можуть скористатися можливістю навчання та викладацького стажування у партнерському університеті Туреччини (м. Аланья). 

Навчання студентів – протягом 4 місяців (весняний чи осінній семестр).

Програма покриває витрати на проїзд/переліт, а також забезпечує студентів стипендією у розмірі 1200 TL на місяць.

Викладацьке стажування – від 2 тижнів до 3 місяців (6 годин викладання на тиждень). Програма покриває витрати на проїзд/переліт, а також добові у розмірі 50 турецьких лір.

Документи, які подають студенти:

  1. заповнена анкета;
  2. сертифікат про володіння англійською мовою на рівні В2;
  3. виписка оцінок за останні семестри англійською мовою.

     Документи, які подають викладачі:

  1. заповнена заявка;
  2. резюме;
  3. список релевантних публікацій;
  4. план проведення та тематика занять.

     Подача документів – до 26 лютого Сушкевич О.В., координатору міжнародного співробітництва університету.

  

Студенти нашого університету можуть долучитися до двотижневої навчальної поїздки для молоді до міста Гдиня (Республіка Польща).

Мета проекту – показати учасникам розвиток Польщі з моменту падіння комунізму до перетворення в повноцінну європейську державу. Всю цю інформацію учасники отримують під час неформальних зустрічей з політиками, представниками громадських організацій, польськими студентами та іншими діячами.

Дедлайн: 2018-01-14

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська сторона надає стипендії для українських студентів для навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

Дедлайн: 2018-02-16

Стипендії будуть надані на 2 роки для завершення магістратури у Східноєвропейських студіях у період з 10.10.2018 по 30.06.2020рр.

Програма навчання охоплює історію та сучасність Центральної та Східної Європи, Росії та всього посткомуністичного регіону. Вона зосереджена на історії, національності та політичних питаннях, а також включає елементи історії мистецтв, літератури, культури, соціології, географії, демографії, права, економіки тощо. Дослідження проводиться за 6-ма напрямками: 1) Східна Європа; 2) Центральна Європа; 3) Балкани; 4) Росія; 5) Кавказ; 6) Центральна Азія.

Дедлайн: 2018-03-15
  • в будь-якій області науки;
  • для випускників закладів вищої освіти, молодих дипломованих спеціалістів, аспірантів, які займаються дослідженнями та охороною навколишнього середовища і природи, охороною пам’яток;
  • тривалість 6-12місяців;
  • до науково-досліднихінститутів, університетів, державних управлінь, громадських організацій, корпорацій.  
Дедлайн: 2018-03-10

Британська Рада у співпраці з мережею Національних інститутів культури Європейського Союзу EUNIC розпочала трирічну програму Culture Bridges.

Її фінансує Європейський Союз у рамках підтримки України в реалізації Угоди про асоціацію. Мета – розвиток українського культурного сектору та ефективніша взаємодія з культурними організаціями ЄС.

Перший конкурс проектів в межах програми, спрямований на фінансування проектів з мобільності та співпраці, що відбуватимуться після 1 квітня 2018 року, вже розпочато. Подальші конкурси в межах Culture Bridges буде оголошено раз на три місяці в 2018 та 2019 роках.

Науковці нашого університету можуть долучитися до розробки спільного проекту в межах консорціуму європейських та українських університетів.

Дедлайн: 2018-02-08

Викладачі нашого університету, які цікавляться євроінтеграційними процесами, можуть долучитися до Напряму Жан Моне, який передбачає розроблення модулів (навчальних курсів), дослідження, організацію конференцій та дебатів, публікації у сфері європейських студій тощо.

Дедлайн: 2018-02-08

Для студентів, які вивчають археологію та історію, з’явилася чудова можливість пройти археологічну практику терміном 6 або 12 тижнів за кордоном. Розмір стипендії становить – 2000$.

Дедлайн: 2018-04-30

З метою сприяння культурному обміну між Україною та Китаєм вздовж Шовкового шляху, Північно-західний університет надає стипендії на навчання в аспірантурі (Northwest University International Students Silk Road Scholarship, PhD study).

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Існують можливості підтримки для різних кваліфікаційних та кар´єрних етапів.

Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху.

В новому академічному році розпочинається набір на третю хвилю академічної мобільності Mobile+. 

1. Наукові стажування для викладачів ВНЗ та науковців

Стипендії DAAD пропонують можливість іноземним науковцям провести дослідження та підвищити кваліфікацію у Німеччині. Метою цієї програми є, зокрема, підтримка коротких наукових стажувань для обміну досвідом та встановлення зв´язків з колегами з фаху. 

В рамках программы для поддержки и реализации молодежных туристических инициатив Международная Академия Туризма в Анталии объявляет конкурс проектов на тему «Развитие туризма в современном мире: история и перспективы». К участию приглашаются студенты и школьники из стран Европы, СНГ, России, Африки и Азии в возрасте от 13 до 27 лет. 
Если Вы мечтаете получить образования в сфере туризма и гостеприимства в Турецкой Республике, расширить свой кругозор через призму историко-культурного наследия разных стран и стать частью увлекательного мероприятия, тогда этот проект для Вас. 

Образовательная программа Европейского Союза основанная в 2004 г. для студентов старших курсов и ученных из стран не входящих в состав ЕС, в том числе из Украины, дающая возможность получить стипендии от ЕС для продолжения обучения или проведения научных исследований в странах ЕС. Программа направлена на активизацию международного сотрудничества и повышения мобильности студентов, преподавателей, ученых. Еразмус Мундус также ставит перед собой цель содействовать взаимопониманию между людьми, активизировать межкультурный диалог. Образование или стажировка заграницей позволяет повысить собственный опыт, дает возможность узнать больше о других моделях обучения, распространения знаний, расширяет круг контактов и углубляет знания иностранных языков. 
x