Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини

Наші пріоритети: якість, доступність, професіоналізм

Безлюдний Олександр Іванович
Вчене звання:
професор
Науковий ступінь:
доктор педагогічних наук
Почесне звання:
Заслужений працівник освіти України
Телефон:
(04744) 4-04-38
Посада:
ректор, професор кафедри англійської мови та методики її викладання
Email:
bezludniy_oi@ukr.net

Безлюдний Олександр Іванович – ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор.

Нагороджений орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм. Указ Президента України від 04 травня 2019 року №188.

Має почесне звання «Заслужений працівник освіти України» (2009 р.).

Член Міжнародної асоціації ректорів педагогічних університетів Європи.

Народився 09 грудня 1955 р. в м. Умань Черкаської обл., у 1976 році закінчив Черкаський державний педагогічний інститут ім. 300-річчя возз’єднання України з Росією, спеціальність за освітою – англійська мова, вчитель англійської мови.

Працює в університеті більше 40 років, розпочавши трудову діяльність лаборантом. Пізніше працює асистентом кафедри іноземних мов та за сумісництвом працює вчителем іноземних мов у сільській школі Уманського району. У 1988 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук, а у 2013 – доктора педагогічних наук. З 2007 року працював на посаді першого проректора університету.

У 2015 та 2020 роках обраний ректором Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Олександр Іванович – фахівець високої кваліфікації, є автором понад 100 публікацій, з них 81 наукового та 12 навчально-методичного характеру, 5 монографій, 5 навчальних посібників для студентів та магістрантів, сфера наукових інтересів – проблеми навчання студентів немовних спеціальностей іноземним мовам та компаративістика.

Проходив мовне стажування в США та Великобританії, брав участь у багатьох міжнародних конференціях закордоном.

Безлюдний О.І. – голова спеціалізованої вченої ради Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Д 74.053.01, головний редактор фахового збірника наукових праць університету «Проблеми підготовки сучасного вчителя».

Олександр Іванович бере активну участь у громадському житті університету, міста та регіону, користується заслуженою повагою і авторитетом в колективі колег і студентів університету.

Нагороджений Почесними грамотами на нагрудними знаками «Відмінник освіти України» (1994р.) та «Ушинський К.Д.» (2007 р.) МОН України.