Студентська соціально-психологічна служба Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує відвідати Фестиваль культури Індії, який пройде в Умані 10 серпня з 19.00 до 22.00 на площі біля кінотеатру «Комсомолець».

Координатор фестивалю культури Індії в Умані та координатор соціально-психологічної служби Ольга Підгорна, повідомляє, що мета заходу: знайомство населення міста з культурою та традиціями Індії. Організатори обіцяють, що на фестивалі гостей чекає цікава, ознайомча, екзотична концертна програма з квітчастою і багатоплановою культурою Індії.

– І дорослі, і діти зможуть взяли участь у різноманітних конкурсах, майстер-класах, – розповідає Ольга Підгорна. – Отож всіх, хто хоче ближче ознайомитися з культурою цієї країни – чекатимемо 10 серпня в Умані! Місце проведення: площа біля кінотеатру «Комсомолець».

Дата проведення: 10.08.2013 з 19.00