Щиросердно вітаю студентство університету, всіх молодих душею, а надто молодих за віком з прекрасним святом – Днем молоді!

Безцінною є пора життя юного горіння, пора велетенських планів та найсміливіших задумів, пора, коли всі вершини видаються доступними, коли будь-які наміри здійсненні, а сили нескінченні. Прекрасно, що у таку пору людина окрилена відважними мріями, наповнена смілими поривами, бурлить молодечими міцними силами, беззастережно вірить у світлі ідеали, утверджує найсправедливіші, найвищі принципи.

Дорога молодь! Бажаю вам пронести цю віру через усе життя, бути вірними своїм переконанням. Пам’ятайте, що вже сьогодні кожна Ваша маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, а кожен крок веде до окресленої вершини.

Нехай же Ваші цілі будуть гідними Вас, нехай усі намагання будуть направлені на благо України, українського народу. Тож будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, торуйте свій неповторний шлях у житті, будуйте великі плани на майбутнє та сміливо реалізовуйте їх.

Щастя Вам і віри у власні сили. Пам’ятайте – молодість не вік, молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими! Я вірю в Вас!

З повагою,
ректор