Студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Сергій Гуляйко, Микола Чаплоуцький та Наталя Мельник у складі збірної команди Черкаської області взяли участь у командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який відбувся наприкінці серпня у місті Полтава. У першості на Ворсклі змагались збірні команди веслувальників усіх областей країни на дистанціях у 200, 500 та 1000 метрів.

За результатами змагань Сергій Гуляйко завоював ІІІ місце (С-4,500м) та посів два V місця (С-2,1000м), (С-2, 200м). Микола Чаплоуцький піднявся на ІІІ сходинку чемпіонату (С-4,200м), а Наталя Мельник здобула VІІ місце (К-1,1000м) та VІІІ місце (К-1,500м).

Вітаємо наших спортсменів та бажаємо, щоб у майбутньому на Вас чекало ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Хай Ваше життя буде сповнене подальших перемог і здійснених мрій!