4 квітня в спортивній залі УДПУ ім. Павла Тичини пройшов ХVІ Відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате (версія WKO) у розділі «куміте» у вагових категоріях серед молодших юнаків /молодших дівчат, юнаків/ дівчат, юніорів /юніорок та чоловіків/ жінок. Турнір присвячувався пам’яті видатного українського письменника Станіслава Зінчука (04.10.1939 – 29.01.2010).

Участь у цьогорічних змаганнях взяли 150 учасників віком 6 - 17 років із 5 областей України: Черкаської, Кіровоградської, Київської, Вінницької, Одеської. Черкащину представляли 10 команд.

Керівництво організацією та проведенням змагань здійснювалося Черкаською обласною федерацією кіокушинкай карате, управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, міським відділом з питань фізичної культури і спорту Уманського міськвиконкому.

Відкривали спортивний захід творчі колективи мистецько-педагогічного факультету УДПУ: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник – Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник – Сергій Куценко).

У результаті проведених запеклих двобоїв суддями були визначені найкращі каратисти у різних категоріях. Всі учасники змагань нагороджені медалями та грамотами.

За надання підтримки у проведенні ХVI відкритого чемпіонату Черкаської області з кіокушинкай карате «Умань – 2015» в.о. ректора Олександру Безлюдному, декану факультету фізичного виховання Галині Безверхній та керівникам хореографічних колективів Людмилі Андрощук і Сергію Куценку були вручені Подяки за підписом Президента Черкаської обласної федерації кіокушинкай карате, сенсея (3 дан) Ігоря Солошенка.

Довідка: Станіслав Зінчук – відомий публіцист, перекладач, історик та фольклорист. Родом із Христинівщини Черкаської області. Після закінчення філологічного факультету Київського державного університету ім. Т.Г. Шевченка працював у редакціях газет «Вечірній Київ» і «Хрещатик», журналах «Піонерія» та «Бюлетень ВАК України», видавництвах «Дніпро» й «Молодь», апараті Спілки письменників України, Секретаріаті Верховної Ради. Член Спілки письменників України з 1973 року. Автор численних поетичних збірок, поем, історичних досліджень. Станіслав Зінчук активно співпрацював із Уманським державним педагогічним університетом, неодноразово проводив Тичинівські читання. П’ятий рік поспіль Черкаська обласна федерація кіокушинкай карате присвячує змагання памʼяті українського патріота Станіслава Зінчука.