1 вересня Уманський педуніверситет готується прийняти нове поповнення студентів. Протягом всієї вступної кампанії ми намагалися створити всі умови для комфортної подачі документів до вступу. Тому із початком нового навчального року всі студенти будуть навчатися у не менш сприятливій атмосфері.

Однією із переваг нашого університету є сучасна матеріально-технічна база, яку щороку намагаємося покращувати. Тому кожного дня в університеті проводяться масштабні ремонтні роботи у навчальних корпусах університету, у гуртожитках, щоб з 1 вересня зустріти всіх студентів у нових, зручних і сучасних аудиторіях.

Уже здійснено поточні та капітальні ремонти навчальних аудиторій, лабораторій, майстерень на всіх, без виключення, факультетах.

Кімнати у гуртожитках кожного року намагаємося модернізувати і наблизити до європейських вимог. Цього року студенти заселяться у сучасні кімнати, для них відремонтовані кухні, санвузли, вестибюлі.

Тому ми з нетерпінням чекаємо наших студентів.