У міському будинку культури відбувся творчий звіт аматорських колективів і виконавців міста Умані, присвячений 60-річчю утворення Черкаської області та 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка. Серед учасників концерту були і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Як завжди, високий професійний рівень виконання показали: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник Людмила Андрощук), народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник Сергій Куценко), чоловіче вокальне тріо «Гонта» у складі Заслужених працівників культури України Василя Семенчука, Петра Волошина та Валентина Купчика (художній керівник), вокальний ансамбль «Софія» (художній керівник Василь Семенчук). Вірш Т.Г.Шевченка «І мертвим, і живим…» читала студентка факультету початкової освіти Лариса Сауляк. Ведучою концерту була завідувач відділу зв’язків з громадськістю УДПУ Людмила Гекалюк.

Виступи відзначались високою виконавською майстерністю, що було помічено і членами журі. Керівники колективів отримали на свою адресу слова вдячності від уманчан та гостей святкового дійства.

Усіх охочих долучитися до прекрасного, окрім концертної програми, чекала виставка народних промислів. Від нашого університету свої роботи представляли майстри декоративно-прикладного мистецтва Володимир Лопушан (гончарство), Віталій Потапкін (різьба по дереву). Студенти-українознавці Тетяна Маснюк, Наталія Живко, Валентина Семеренко разом із керівником Наталією Мамчур представляли колекцію відтворених старовинних рушників Уманщини. Керівники міста та району гідно оцінили здобутки наших майстрів у справі популяризації народних традицій та промислів.