Начальниця відділу міжнародних зв'язків, доцент кафедри фізики та інтегративних технологій навчання природничих наук Катерина Ільніцька стала учасницею Міжнародної літньої школи, організованої для представників з міжнародної діяльності закладів вищої освіти. Програма школи була насиченою та різноплановою, адже розвитку лідерського потенціалу учасників школи сприяли зустрічі з працівниками, відповідальними за міжнародну та проєктну діяльність, науковцями університету. Учасники літньої школи здійснили робочі візити на факультети АМУ: факультет наук географічних і геологічних, факультет фізики і факультет математики та інформатики. Варто відзначити високий технологічний рівень оснащеності  обладнанням навчальних лабораторій, за домомогою якого можна проводити складні наукові та навчальні експерименти.

Наступним етапом літньої школи стало ознайомлення із специфікою роботи деканатів, матеріально-технічною базою та організацією освітнього процесу цих структурних підрозділів. Окремі візити були присвячені вивченню роботи факультетських бібліотек та читальних залів, музеїв, спортивної та дозвіллєвої  інфраструктури університету.

Університет імені Адама Міцкевича в Познані є не лише надійним партнером Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, але й засвідчує свою глибоку солідарність з Україною. Так, на базі Welcome Center АМУ проводяться заходи, спрямовані на допомогу іноземним студентам, зокрема, і з України, з метою покращення їх комунікації та адаптації. В межах програми літньої школи учасники долучились до одного з таких заходів - Ukrainian Networking Event. Програма заходу передбачала участь у нетворкінг-сесії, командоутворюючих іграх та дегустації смаколиків.

Загалом програма літньої школи передбачала не лише освітньо-науковий компонент: учасники отримали можливість відвідати місця історичної пам'яті та цікаві екскурсії, які провели здобувачі вищої освіти Університету імені Адама Міцкевича в межах проходження ними навчальної практики. Після підведення підсумків стажування учасники отримали міжнародні сертифікати, а участь у літній школі стала важливим елементом набуття цінного досвіду, знайомства з сучасними можливостями науки, технологій та організації освітнього процесу.

Щира подяка проректору з міжнародного співробітництва Рафалу Вітковському, координатору з міжнародного співробітництва Костянтину Мазуру, директору Міждисциплінарних Індивідуальних Студій Рафалу Димчику за організацію літньої школи, розширення можливостей міжнародної співпраці та позитивний міжнародний досвід!

Пресцентр УДПУ