Урочистість, присвячена початку нового навчального року, відбулася 1 вересня в педагогічному ліцеї, з яким тісно співпрацює наш університет.

Серед запрошених були і представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на чолі з проректором по роботі з відокремленими структурними підрозділами Любов’ю Шачковською.

Любов Сергіївна звернулася до випускників та усіх присутніх від імені ректора університету професора Наталії Побірченко з вітальним словом: «Нехай цей навчальний рік відкриє перед молоддю нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Нехай світлим, радісним і плідним буде кожен ваш день, кожен крок. Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у навчанні, будьте активними у громадському житті».

Завершенням свята став традиційний перший шкільний дзвінок.