9 лютого в актовому залі Уманської міської ради відбулась церемонія нагородження учасників конкурсу «Уманська коляда». За результатами конкурсу, відео студентів УДПУ імені ПавлаТичини були відзначені дипломами та цінними призами.

Студентська рада університету долучилась до загальноміського конкурсу «Уманська коляда». Упродовж січня колядувало все місто: від професійних вокальних колективів до продавців супермаркету, від семимісячних немовлят до 70-річних дідусів і бабусь. Дехто з учасників вперше в своєму житті знімався для відеоролику. Свої творчі доробки конкурсанти публікували в соціальних мережах, де суддями виступили жителі міста, котрі голосували за своїх улюбленців.

Близько 700 уманчан взяли участь у конкурсі. Презентовані студентами УДПУ відеоролики відзначені окремими призами від журі. Щасливчики отримали сертифікати на знижки в магазинах та на послуги Інтернету. Призи переможцям номінацій і подарунки учасникам забезпечили спонсори конкурсу – приватні підприємці міста.