У сімейно-розважальному комплексі «Амарант» міста Умань відбувся чемпіонат України з багатоповторного жиму серед юніорів, юніорок, чоловіків, жінок та ветеранів, участь в якому взяло близько 80 атлетів з різних куточків нашої держави. Збірну команду Черкаської області репрезентували представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: викладачі факультету фізичного виховання Андрій Семенов, Руслан Маслюк, Майстер спорту України міжнародного класу Сергій Ільченко, а також студенти факультету фізичного виховання Іван Мудрак (ІІІ курс), Олексій Карсков (І курс), кандидати в майстри спорту України Олег Легін (ІІ курс), Роман Ромашин (ІІІ курс) Крістіна Малачевська (І курс).

Цього разу нашим спортсменам не вдалося показати найкращі свої результати, але є чим гордитися. Андрій Семенов, Руслан Маслюк, Іван Мудрак та Олексій Карсков виконали норматив кандидатів в майстри спорту України. Сергій Ільченко виборов срібну нагороду змагань в номінації «вага штанги 75 кілограм» серед чоловіків. Крістіна Малачевська виборола золото серед юніорок та жінок в номінації «вага штанги 25 кг» з результатом 146 повторень за 5 хвилин та встановила новий рекорд України серед юніорок. Збірна команда Черкаської області посіла почесне ІІ загальнокомандне місце та була нагороджена кубком.

Вітаємо спортсменів з новими досягненнями!!!