Нещодавно в Черкаському обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Учасниками заходу стали кращі знавці Шевченкового слова - учні загальноосвітніх шкіл та професійно-технічних навчальних закладів, студенти вищих навчальних закладів Черкащини, які продемонстрували високий рівень творчості та уміння володіти рідним словом.

Приємно відзначити, що переможцем III (обласного) етапу Конкурсу стала студентка ІІІ курсу факультету української філології нашого університету Альвіна Габор.

Вітаємо Альвіну та її наукових керівників - доктора педагогічних наук, професора, завідувача кафедри української мови та методики її навчання, декана факультету української філології Валентину Коваль та кандидата філологічних наук, доцента кафедри української літератури і українознавства та методик їх навчання Тетяну Лопушан – із заслуженою перемогою. Зичимо подальших творчих успіхів!