6 березня 2014 року вже чотирнадцятий раз в Умані було оголошено імена жінок, якими пишається місто. Уманська міська рада та Спілка жінок міста підвели підсумки конкурсу. У номінації жінка-науковець перемогу здобула доктор історичних наук, професор, декан історичного факультету Тетяна Кузнець. У цьому році традиційне вшанування жіноцтва Умані відбулося 6 березня.

Колектив УДПУ щиро вітає Тетяну Володимирівну  з присвоєнням звання "ЖІНКА РОКУ 2013", талант якої як науковця, організатора і мудрого порадника викликають глибоку повагу у колег, однодумців, усього професорсько-викладацького складу, співробітників і студентів університету.

Щиро бажаємо Вам, Тетяно Володимирівно, міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків. Нехай поряд із Вами завжди буде працьовита, віддана і випробувана команда, яка завжди підтримуватиме вогонь Ваших незгасимих ідей і помислів.