Нещодавно студенти факультету української філології УДПУ імені Павла Тичини мали нагоду побувати на цікавій презентації. За участю кафедри української літератури та за сприяння деканату факультету відбулась презентація київського видавництва "UNIVERSE".

Директор видавництва Андрій Савчук, продемонструвавши деякі книги й окресливши основні напрямки своєї видавничої діяльності, передав слово головним гостям дійства: членам Національної спілки письменників України — видатному ученому Василеві Хитрукові й відомому поетові Миколі Семенюкові.

Василь Хитрук презентував свою щойно видану масштабну історико-культурну працю «Золота Булавa», в якій висвітлено індо-європейські корені України і над якою він працював тридцять років. Своєрідну нотку в спілкування внесла і дружина пана Василя, художниця й дизайнер жіночого одягу Людмила Хитрук.

Микола Семенюк (зазначимо, що він є вже неодноразовий гість кафедри) прочитав кілька своїх глибоких філософських поезій.

Гості відповіли на багаточисельні запитання учасників зустрічі-презентації, подарували свої автографи студентам. Завершилось усе традиційним фотографуванням на згадку.