На факультеті соціальної та психологічної освіти відбулася презентація книг Йосипа Скарбовського. Поет Йосип Скарбовський - почесний член Казахстанської Академії Поезії, призер кількох міжнародних поетичних турнірів, лауреат бронзових медалей Генріха Гейне (Німеччина), член Міжрегіонального Союзу письменників, діючий член і професор Академії російської словесності і витончених мистецтв імені Г.Р.Державіна. Він - лауреат Золотої медалі О.С.Пушкіна та медалі Ф.М. Достоєвського (Санкт-Петербург).

На зустрічі поет презентував свій проект «100 віршів воєнної тематики». Студенти з захопленням слухали його вірші, покладені на чудові мелодії, які озвучив хор.

Такі зустрічі дуже потрібні. Вони вкотре доводять, що пам’ять невмируща і нові покоління берегтимуть її з вдячність за неоціненний вклад ветеранів Великої Вітчизняної війни у щасливу долю кожного з нас.