Підписання контракту

24 грудня Міністр освіти і науки, молоді та спорту України зустрівся з претендентами на посади керівників ВНЗ. Під час зустрічі Дмитро Табачник підписав контракти з ректором Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Наталією Побірченко та рядом інших керівників ВНЗ.

Міністр привітав новопризначених керівників з наступаючими новорічними святами, побажав їм успіхів в роботі, а також закликав до розвитку автономії в очолюваних ними вищих навчальних закладах.

Колектив університету приєднується до побажань Міністра, щиро вітає доктора педагогічних наук, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, професора Побірченко Наталію Семенівну з призначенням на відповідальну посаду, зичить нових звершень на чолі навчального закладу, міцного здоров’я та віри у майбутні перемоги на освітянській ниві.