23 квітня біля пам’ятника жертвам Чорнобиля в м. Умань відбувся мітинг пам’яті з нагоди 29-ї річниці Чорнобильської катастрофи. У заході взяли участь викладачі та студенти УДПУ разом із керівництвом міста, членами громадської організації «Союз Чорнобиль України», представниками волонтерських організацій та громадськості, працівниками установ та підприємств міста.

На мітингу виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій розповів про роботу міської влади, спрямовану на соціальний захист чорнобильців та вручив ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС матеріальну допомогу та моральні відзнаки.

Представники університету разом з учасниками мітингу поклали вінки та квіти до підніжжя пам’ятника «Чорнобиль 1986», вшанували хвилиною мовчання пам’ять померлих чорнобильців та взяли участь у панахиді за померлими.