Нещодавно відбулася ІІ Міжнародна олімпіада з англійської мови Гнєзно-Умань 2015, організаторами якої виступили початкова школа № 3 імені святого Войцеха (м. Гнєзно), загальноосвітні школи №7 і №14 (м.Умань), Інститут європейської культури Університету імені Адама Міцкевича в м. Гнєзно та Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Тестові завдання для перевірки вмінь аудіювання, розуміння прочитаного тексту, а також знань з граматики та лексики були розроблені професором УДПУ Оксаною Заболотною. Як незалежні спостерігачі до складу екзаменаційної комісії увійшли викладачі кафедри англійської мови та методики її викладання – старший викладач О. В. Коваленко та викладач І.В. Холод.

Метою цієї олімпіади є, насамперед, удосконалення мовних вмінь учнів, а також надання можливості учням підтвердити свої знання з іноземної мови, популяризація англійської мови та заохочення до позитивної конкуренції.