Нещодавно викладачі та студенти кафедри інструментального виконавства взяли участь у міжвузівському науково-методичному семінарі «Актуальні проблеми виконавства на народних інструментах в умовах сучасної мистецької освіти», який проходив на базі Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка.

З доповідями виступили доктор педагогічних наук, професор Олена Устименко-Косоріч, кандидат педагогічних наук, доцент Владислав Гусак, кандидат педагогічних наук, старший викладач Тетяна Радзівіл, викладач Тетяна Сивак, які окреслили коло актуальних проблем у галузі народного інструментального виконавства та шляхи їх вирішення.

Водночас викладачі та студенти Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка та Уманського обласного музичного училища ім. П.Д. Демуцького отримали інформацію від представників кафедри інструментального виконавства щодо вступу випускників цих закладів на спеціальності факультету мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Яскравим музичним подарунком від кафедри інструментального виконавства став концертний виступ гітарного дуету «Містерія» у складі Анатолія Коваленко та Вікторії Цимбал (художній керівник – Анатолій Коваленко), які підкорили слухацьку аудиторію виконавською індивідуальністю та високою професійною майстерністю.

Учасники семінару домовились систематично проводити подібні заходи на базі трьох освітніх закладів (Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т. Г. Шевченка, Уманське обласне музичне училище ім. П Д. Демуцького та факультет мистецтв Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини) з метою створення спільних проектів, спрямованих на підвищення якості професійної підготовки молоді в системі мистецької освіти.