Два спортсмени з Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у Чемпіонаті Європи GPF з пауерліфтингу та жиму лежачи, який відбувся 11-13 березня в виставковому міжнародному центрі міста Київ в рамках V Міжнародної виставки спорту та активного відпочинку. Участь у Чемпіонаті взяли спортсмени з України, Росії, Ірану та Грузії — всього близько 150 учасників.

Викладач кафедри спортивних дисциплін факультету фізичного виховання Сергій Ільченко, який у номінації 75 кг виборов І місце з результатом 71 повторення став абсолютним чемпіоном змагань. Студент ІІ курсу факультету фізичного виховання Олег Легін у номінації 55 кг з результатом 59 повторень за три хвилини також завоював І місце.

Вітаємо підкорювачів європейського олімпу і бажаємо подальших перемог! Слід відзначити, що наші спортсмени вже не перший раз підтверджують свою майстерність на міжнародному рівні.