На іншому континенті світу в Сполучених Штатах Америки, а саме в місті Лас-Вегас, з 10 по 12 вересня пройшов чемпіонат Світу з вільної боротьби, участь в якому взяв майстер спорту України міжнародного класу, член збірної команди України з вільної боротьби, багаторазовий чемпіон і призер України та Європи, гордість Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Василь Шуптар.

На килимі Василь провів п’ять сутичок: першу з іранським спортсменом, де отримав перемогу з рахунком 8:6, другу - з росіянином, вигравши 4:3. Третю сутичку переміг у турецького борця 2:0, а у четвертій, на жаль, поступився монгольському спортсмену 6:8. У боротьбі за третє місце доля звела Василя з індійським борцем, де з рахунком 6:6 він переміг і здобув бронзову медаль чемпіонату Світу з вільної боротьби в категорії до 61 кг.

Вітаємо Василя зі здобуттям великого спортивного досягнення, та бажаємо в майбутньому прославляти своє ім’я та нашу державу!