13 листопада у приміщенні Міського Будинку Культури у м. Ланьцут (Польща), який відзначав своє 40-річчя, було відкрито виставку копій документів «Відгомін Січневого повстання на Уманщині», присвячену 150-й річниці польського національно-визвольного повстання 1863 – 1864 рр.

Виставка організована історичним факультетом та Польським культурно-освітнім центром Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Державним історико-архітектурним заповідником «Стара Умань», Центральним державним історичним архівом України в м. Києві, Державним архівом Київської області за підтримки Посольства Республіки Польща в Україні.

Для учнів шкіл Ланьцута було також заплановано перегляд фільму про історію Умані та прочитано лекцію про хід Січневого повстання на українських землях завідувачем кафедри всесвітньої історії та правознавства УДПУ Ігорем Кривошеєю .

За кілька днів виставку буде відкрито також у містах Гнєзно та Курніку – інших партнерських містах-побритимах Умані .