З метою активізації навчальної діяльності студентів у нашому університеті викладачі постійно застосовують інтерактивні методи навчання. Так, у рамках вивчення навчальної дисципліни «Бухгалтерський облік» студенти ІІІ курсу економічного факультету взяли участь у міні-конференції на тему: «Важливість та необхідність бухгалтерського обліку». Для участі у міні-конференції студенти 31-33 та 44-46 груп підготували цікаві та змістовні тези доповідей, а також супроводжували свої виступи виразними презентаціями.

Такі інтерактивні методи як міні-конференції допомагають урізноманітнити навчальний процес, зробити його більш цікавим для студентів, дають змогу полегшити засвоєння програмного матеріалу, формують вміння висловлювати власну думку, аргументувати її та дискутувати.