Первинна профспілкова організація Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини сповна використала літній час для організації оздоровлення і відпочинку дітей працівників. Голова профкому, кандидат сільськогосподарських наук, доцент Олександр Осадчий розповів, що для поліпшення та зміцнення фізичного і психологічного стану здоров’я дітей працівників університету, відновлення їх життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку їх творчих здібностей в рамках літньої оздоровчої кампанії 2014 року здійснено ряд заходів.


Забезпечення дітей працівників закладу якісним літнім відпочинком було пріоритетним напрямком діяльності профкому у реалізації соціальної політики. Так, впродовж канікулярного періоду профспілковим комітетом університету було стовідсотково оплачено перебування 35 дітей працівників у пришкільних таборах, частково відшкодовувалась вартість путівок (40 відсотків) за перебування дітей у дитячих оздоровчих таборах «Мрія» м. Черкаси та «Бригантина» Новоархангельського району Кіровоградської області. За рахунок Фонду соціального страхування частково відшкодовувались вартість путівок в дитячі оздоровчі табори «Патрія» м. Білгород-Дністровський, «Пролісок», «Чапаєвець» та «Україна» в м. Черкаси. Доплата батьків за путівки від фонду соціального страхування складала лише 10 відсотків від їх вартості. У дитячих оздоровчих таборах, які є частиною соціального середовища, діти могли реалізувати свої можливості, потреби в індивідуальній, фізичної та соціальної компенсації. Діти, які відпочивали у цих оздоровчих таборах залишились задоволеними, адже там були створені умови для розвитку їх здібностей, задоволення індивідуальних потреб і потреб самореалізації.







Оздоровлення студентської молоді здійснювалось за рахунок літніх оздоровчих практик. Відвідавши різні куточки нашої держави, студенти мали можливість вдосконалювали свою предметно-практичну діяльність, на прикладі конкретних життєвих ситуацій пізнавали самих себе, вибудувати власні взаємостосунки. Всього оздоровилось близько 500 студентів, на що профком виділив допомоги на суму 12400 гривень. Базами оздоровчих практик були Закарпаття, Карпати, зокрема, курорт «Буковель», м. Білгород Дністровський, фізкультурно-оздоровчий табір «Ювілейний» с. Степашки Вінницької області.

Літо минуло, залишивши по собі приємні враження.

Пресцентр УДПУ