Вже стало доброю традицією проводити урочистий захід – вручення сертифікатів слухачам довузівської підготовки, які протягом шести місяців під керівництвом досвідчених викладачів готувалися до складання незалежного оцінювання якості освіти.

18 травня отримали сертифікати 200 слухачів, які приїхали з шести областей України разом з батьками, щоб відзначити свою першу перемогу у цікавому шляху пізнання та становлення на професійній ниві. Знання, отримані під час навчання, стануть майбутнім абітурієнтам у нагоді при складанні зовнішнього незалежного оцінювання та вступу до вищих навчальних закладів України.

На урочистий захід були запрошені адміністрація університету, директори інститутів, декани факультетів, викладачі. Символічний сертифікат про завершення підготовки вручив слухачам перший проректор університету Олександр Безлюдний; багато теплих слів було сказано викладачами курсів довузівської підготовки; привітала слухачів із завершенням навчання та побажала подальших відкриттів у просторах науки завідувач довузівської підготовки Світлана Цимбал-Слатвінська; гарний настрій слухачам та їх батьками дарували творчі колективи університету: рок-група «Оріон», студентка мистецько-педагогічного факультету дипломант Всеукраїнської олімпіади з музичного мистецтва Юлія Лисянська, Лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, володар Гран-прі конкурсу «Пісенний вернісаж», дипломант Всеукраїнської олімпіади з музичного мистецтва, студент мистецько-педагогічного факультету Володимир Деренюк.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, де завжди панує дух шляхетності, доброчесності, вільнодумства та новаторства, відкриває перед абітурієнтами двері у майбутнє, дає змогу сповна розкрити свій потенціал та самореалізуватися.

Детальний фоторепортаж про подію можна переглянути тут.