Нещодавно на факультеті мистецтв відбулося хореографічне свято «Королівство танцю», підготовлене студентами-практикантами 54 групи спеціальності «Хореографія» на базі Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 9 (керівник практики – завідувач кафедри хореографії та художньої культури, кандидат педагогічних наук, доцент Людмила Андрощук; методист із хореографії – викладач кафедри хореографії та художньої культури Анастасія Криворотенко; методист із виховної роботи – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології Ірина Якимчук).

Проект дістав щиру підтримку директора Уманської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів № 9 Ірини Тенц, хореографа Ніки Сизоненко, класних керівників і, звісно, учнів та студентів.

Юні танцівники і студенти-практиканти разом танцювали на сцені. Така форма проходження і захисту практики дозволяє студентам якнайкраще проявити свої творчі здібності, удосконалити навички хореографічної роботи з дітьми, і головне – результат роботи можуть побачити всі бажаючі. Фантастичне мистецтво танцю і чарівне натхнення об’єднує всіх!