24 лютого в міському Будинку культури за участі хореографічних колективів міста відбувся благодійний фестиваль «Переможемо рак разом».

Міський благодійний фестиваль пройшов за підтримки міського голови Олександра Цебрія і об’єднав хореографічні колективи Умані з благородною метою – допомогти 13-річному Владиславу Кравцову, який бореться із злоякісною астроцитомою.

Неповторні танцювальні постановки глядачам продемонстрували відомі танцювальні колективи Умані. З щирим бажанням відгукнулися на заклик про допомогу представники нашого університету: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (керівник Людмила Андрощук), народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (керівник Сергій Куценко). Їх виступи були зустрінуті глядачами із захопленням, тепло.

Такі ж позитивні емоції подарували хореографічні колективи «Дружки-подружки» та «Крок вперед» (керівник Вікторія Глобчак), «Краплинки» (керівник Оксана Гучок), розважальний комплекс «Амарант» (керівник Любов Дробілко, постановник Анна Медвідь), студія танцю «Батерфляй» (керівники Мар’яна Ярова та Ірина Гут), зразковий ансамбль танцю «Журавка» (керівник Лілія Хоменко), ансамбль сучасного спортивного танцю «Ритм» (керівник Ірина Бакланова).

На завершення фестивалю начальник відділу у справах сім’ї та молоді Уманської міської ради Наталія Вдовиченко вручила хореографічним колективам подяки міського голови.

Зібрані під час заходу кошти на лікування юного уманчанина Владислава Кравцова в сумі понад 8 тисяч гривень волонтери студентської соціально-психологічної служби УДПУ передали його мамі.