Наприкінці минулого тижня у Львівському міському палаці культури імені Гната Хоткевича відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Зірковий грамофон талантів 2016», у якому взяв участь наш народний аматорський колектив «Софія» (художній керівник заслужений працівник культури України, завідувач кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, доцент Василь Семенчук).

Солістки ансамблю Тетяна Хлівна, Анастасія Мельник, Олена Король, Анна Загородійчук та Анастасія Шинкарук вибороли І місце у жанрі народного вокалу. Вони виконували пісні у обробці керівника свого колективу.

Учасниці народного аматорського колективу «Софія» та його керівник щиро завдячують керівництву університету — ректору, професору Олександру Безлюдному, профкому (голова Олександр Осадчий), факультету української філології, кафедрі музикознавства та вокально-хорових дисциплін за підтримку, без якої поїздка до Львова на престижний вокальний конкурс була б неможливою.

Пишаємось своїми переможцями Міжнародного вокального конкурсу й бажаємо їм подальшого розквіту їх вокального таланту і нових перемог!