9 лютого у м. Черкаси відбувся загальнонаціональний (підсумковий) етап ІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. У ньому взяли участь студенти факультету української філології, які напередодні здобули перемогу в ІІ обласному (регіональному) етапі цього конкурсу, котрий проводився на базі факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини 1 грудня 2012 року. Ними стали студентка 5 курсу Марія Краєва (І місце, керівник – доцент Оксана Зелінська) і третьокурсниця Ірина Большакова (ІІІ місце, керівник – доцент Марина Павленко).

Перед проведенням фінального етапу конкурсу якраз і відбулось урочисте нагородження переможців попереднього етапу та їхніх наукових керівників. Окрилені цим святковим моментом, учасники з готовністю приступили до виконання завдань.

Визначення переможців цього Всеукраїнського фінального етапу відбудеться згодом, але вже тепер можна сказати, що навіть участь у ньому є безперечно урочистою подією. Студентки Марія Краєва та Ірина Большакова дуже натхненні своєю участю в конкурсі й готові до нових звершень, відкриттів і праці в царині рідної мови й літератури. Тож побажаймо їм успіхів!