Проект Британської Ради в Україні «Шкільний вчитель нового покоління», ініційований спільно з Міністерством освіти і науки України розпочався у березні 2013 року. Він був започаткований у зв’язку з останніми змінами та подіями у сфері освіти та суспільства України:

• розробку нових стандартів середньої освіти та навчальних програм;
  • вивчення іноземної мови з першого року навчання та другої – з наступного року навчання;
  • впровадження нового закон про вищу освіту;
  • громадський інтерес до підвищення якості навчання викладачів іноземної мови;
  • формування готовності педагогічних закладів для забезпечення якісних навчальних програм, оцінювання та змісту навчання.

Загальна мета проекту полягає у впровадженні змін до підготовки вчителів на рівні бакалавра в Україні.

До складу команди нашого університету входять:

• к.п.н., професор кафедри іноземних мов Оксана Заболотня;
  • к.п.н., доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Гембарук Алла;
  • к.п.н., доцент кафедри англійської мови та методики її навчання Бевз Олена.