1 грудня за ініціативи викладача кафедра української літератури, українознавства та методик їх навчання Василя Семенчука та факультету української філології в рамках відзначення 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка та 125-річчя від дня народження Остапа Вишні в актовій залі університету відбулася творча зустріч із популярним і улюбленим народом митцем – Героєм України, народним артистом України, лауреатом Шевченківської премії Анатолієм Паламаренком. Студенти філологічного та мистецько-педагогічного факультетів, викладачі мали унікальну можливість долучитися до мистецтва живого художнього слова.

На початку зустрічі Анатолій Несторович ознайомив студентську аудиторію із своєю діяльністю. Митець читає лекції із дисципліни «Слово» студентам Національного університету ім. М. Драгоманова, викладає курс сценічної мови у Національній музичній академії ім. П. Чайковського. А художнє читання - це справа його душі, справжнє покликання, його життя.

Видатний майстер художнього слова перед присутніми продекламував напам’ять уривки з творів Тараса Шевченка та Остапа Вишні. Слухаючи натхненне виконання уривку із сатиричної поеми «Сон», вірша «Холодний яр» Тараса Шевченка, творів «Моя автобіографія», «Ярмарок» Остапа Вишні, глядацька зала час від часу вибухала бурхливими оплесками та вигуками «Браво!». Артист надзвичайно тонко доносив до аудиторії стиль і думку кожного твору, намагався, щоб молодь усвідомила глибину авторської думки, багатство живого українського слова.

Анатолій Паламаренко має від природи яскраву зовнішність, справжній акторський темперамент, бездоганно володіє голосом, а його емоції - яскраві, м’які, забарвлені щирістю. Кожен твір митець проживає, пропускає крізь власну душу, наповнює власним змістом.

Анатолій Несторович щедро ділиться своїм досвідом із молодим поколінням, адже сподівається, що живе спілкування – запорука успішного оволодіння таємницями слова, що надзвичайно важливо для майбутніх учителів.

Зустріч із людиною такого рівня - річ небуденна, справжня естетична насолода, відчуття високого мистецтва художнього слова. Глядацька зала стоячи аплодувала майстру-ювіляру (цього року Анатолій Паламаренко святкував 75-річчя).

Наприкінці заходу усі бажаючі змогли взяти у Анатолія Несторовича автограф, сфотографуватися напам’ять і подякувати великому майстру художнього слова за прекрасну зустріч, яка додала всім емоцій, знань, відкрила можливості для роздумів.