13-14 травня на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся VІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна». Організаторами масштабного мистецького заходу спільно із нашим університетом виступили творчий проект «Тріумф-Fest», відділ культури Уманської міської ради, Національна Всеукраїнська музична спілка, Всеукраїнська спілка сучасної та естрадної хореографії, дендрологічний парк «Софіївка» та школа танцю «Experience» м. Дніпро.

Дводенна програма фестивалю була надзвичайно насиченою. Більше тисячі учасників із невеличких селищ та великих міст демонстрували свої таланти на сцені УДПУ імені Павла Тичини. Географія VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсуохопила Черкаську, Кіровоградську, Одеську, Вінницьку, Київську, Миколаївську, Сумську, Дніпропетровську, Запорізьку області.

Науково-педагогічні працівники нашого університету ввійшли до складу журі у номінації «Хореографія»: викладач кафедри хореографії та художньої культури Ольга Бикова (голова журі) та викладач цієї ж кафедри Сергій Куценко (член журі).

Студенти УДПУ у різних номінаціях також виборювали право бути переможцями VІІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального, вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод «Квітуча країна».

У запеклій конкурсній боротьбі студенти факультету мистецтв у номінації «Естрадний вокал» вибороли дипломи лауреатів: Анна Поліщук - ІІІ ступеня, Марія Павлишина та Олена Свинар – ІІ ступеня. Друге місце на конкурсі у цій же номінації посів і студент факультету фізики, математики та інформатики Ігор Зелінський, а в дуеті із Марією ПавлишиноюІІІ місце.

Дипломами ІІ ступеня відзначені виступи студента факультету мистецтв Віталія Михайленка (у номінації «Авторська пісня») та студента факультету іноземних мов Вепи Джумаєва (у номінації «Естрадний вокал»).

Підготовку конкурсантів-вокалістів здійснювали викладачі кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, Заслужені працівники культури України Валентин Купчик та Петро Волошин.

Студентський народний театр драми і комедії факультету початкової освіти (художній керівник – Наталія Алексеєва) на конкурс представив уривок з вистави «Сватання на Гончарівці». Виступ Олени Дігтярук та Івана Солтусенка, що виконали ролі Ульяни і Стецька, відзначено дипломом ІІІ ступеня.

Високим рівнем виконавської майстерності вирізнявся виступ студента факультету мистецтв Олександра Вівича, який нагороджений дипломом І ступеня у номінації «Народні інструменти» (клас старшого викладача кафедри інструментального виконавства, кандидата педагогічних наук Тетяни Радзівіл).

Володарями почесних нагород – дипломів І ступеня – стали й хореографічні колективи УДПУ імені Павла Тичини: народний аматорський ансамбль сучасного танцю «Візаві» (художній керівник – завідувач кафедри хореографії та художньої культури, доцент Людмила Андрощук) та народний аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» (художній керівник – старший викладач кафедри хореографії та художньої культури Сергій Куценко). Танцювальні композиції у їхньому виконанні вирізнялися виконавською майстерністю, довершеністю форми та ідейного задуму

Талантом та високим професіоналізмом підкорила журі Тетяна Борило (факультет мистецтв), яка стала володарем Гран-прі у номінації «Естрадний вокал» (клас викладача кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін, Заслуженого працівника культури України Валентина Купчика).

Вітаємо конкурсантів та їхніх керівників із перемогами на всеукраїнському фестивалі й бажаємо подальших творчих успіхів!