Щорічно, вже п'ятнадцятий рік поспіль, Міністерство освіти та науки України, Ліга українських меценатів проводять Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика. Метою Конкурсу є сприяння утвердженню статусу української мови як державної, піднесення її престижу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови свого народу. У Конкурсі беруть участь учні шкіл 3-11 класів, профтехучилищ та студенти вищих навчальних закладів.

Нинішнього року студенти філологічного факультету нашого університету довели, що вони добре знають рідну мову. На XV Міжнародному конкурсі знавців української мови імені Петра Яцика переможцями І етапу стали студентки 1 курсу.

І місце посіла Ілліана Бондаренко (наукові керівники: кандидати філологічних наук, доценти Зоя Комарова, Тетяна Григоренко);

ІІ місце вибороли Альона Мандзюк (наукові керівники: кандидати філологічних наук, доценти Оксана Зелінська, Тетяна Григоренко) та Ірина Тиховська (наукові керівники: кандидати філологічних наук, доценти Валентина Розгон, Ірина Гонца);

ІІІ місце здобула Катерина Бондар (наукові керівники: кандидати філологічних наук, доценти Тетяна Жила, Інна Коломієць).

Вітаємо переможців конкурсу та їх наукових керівників! Бажаємо невпинного руху вперед. Нехай у всіх починаннях Вас супроводжують розуміння і підтримка з боку колег та однодумців, а професійна діяльність буде сповнена задоволення і творчих перемог. Нових Вам щасливих, успішних і захоплюючих життєвих доріг!

Довідка: Петро Яцик – канадський підприємець українського походження, меценат і філантроп, відомий своїм вагомим вкладом у фінансування українознавства на Заході та в Україні. Фундатор Міжнародного благодійного фонду “Ліга українських меценатів”.