В УДПУ із великим успіхом стартував новий театральний сезон. «Театральний вернісаж-2016» влаштувала оновлена трупа народного театру драми і комедії університету разом зі своїм керівником Наталією Алексеєвою.

Глядачі, які зібралися в актовій залі навчального закладу, щирими оплесками зустрічали кожен вихід, а кожен виступ самодіяльних акторів - вигуками «Браво!». А задовго до початку вернісажу у театральній студії студенти із хвилюванням готувалися до свого «творчого хрещення» на сцені, наносили грим, одягали костюми, що відповідають тій епосі, коли вистава вийшла з-під пера автора. (Дебют оновленого колективу театру відбувся під час святкових заходів до Дня міста).

На суд глядачів новий склад театру підготував вистави «По-модньому» (М.Старицький), «Украдене щастя» (І. Франко), «Сватання на Гончарівці» (Г. Квітка-Основ'яненко), «Кайдашева сім’я», «Баба Параска і баба Палажка» (І. Нечуй-Левицький), «Наталка-Полтавка» (І.Котляревський). Актори показали найяскравіші уривки із цих п’єс.

Майстерну драматичну гру продемонстрували студенти Діана Горич, Богдан Мороз, Марина Тютя, Олена Дігтярук, Наталія Алексеєва, Антоніна Куницька, Валерія Салій, Уляна Кермач з факультету початкової освіти, Аліна Ягуфарова, Анастасія Січкар, Валерія Тінькова, Іван Музичка з факультету української філології, Анастасія Рижавська, Богдан Марусенко, Анна Копитко, Юлія Басараб з факультету іноземних мов, Лілія Дігтярук (Навчально-науковий інститут економіки та бізнес-освіти), Дмитро Станіславчук (факультет соціальної та психологічної освіти), Ірина Чухрій (факультет дошкільної та спеціальної освіти), Олександр Андронік (факультет професійної та технологічної освіти), Вероніка Майданюк (факультет мистецтв), Євгеній Гуменюк, Руслан Мамалиґа, Антоніна Бондарчук, Анжела Грицина (історичний факультет) та Ігор Зелінсьний, Іван Солтусенко (факультет фізики, математики та інформатики).

За яскраву акторську індивідуальність, активну участь у творчому житті університету та у святкових заходах з нагоди 400-річчя першої писемної згадки про місто Умань студенти-театрали нагороджені почесними грамотами, які вручила проректор з науково-педагогічної роботи Наталія Ревнюк, а цінні призи презентував голова профкому університету Валентин Хитрук.

Керівник театру Наталія Алексеєва поділилася планами на майбутнє творчого колективу. Зараз тут працюють над постановками творів «Останній гречкосій» Ореста Огородника, «Марія» Уласа Семчука та «Інститутка» Марка Вовчка. Отож, попереду - нові цікаві творчі зустрічі із талановитими студентами.