Відбулися передноворічні ранки для дітей викладачів, співробітників та студентів університету. Справжню феєричну казку для маленьких глядачів презентував студентський народний театр факультету початкової освіти (режисер-постановник Наталія Алексеєва). Оператором свята був Олег Гончар.

Казкові герої відтворили не тільки сам сюжет улюбленої малечею казки «Попелюшка», а й новорічний настрій та віру у новорічне диво.

Фантастичне, веселе свято продовжили розваги потішного клоуна Бома разом з казковими героями, які провели конкурси та ігри з дітьми. Профком університету (голова Олександр Осадчий) забезпечив цінними подарунками та призами учасників святкового дійства. Діти отримали масу позитивних емоцій та вражень, а також із задоволенням фотографувались на згадку з улюбленими казковими героями.

Цього ж дня казку «Попелюшка» мали можливість подивитись учні уманської ЗОШ №11, в якій студенти факультету початкової освіти проходять педагогічну практику.