У день Святого Миколая студенти факультету соціальної та психологічної освіти організували благодійний захід «На гостинах у Миколая» для дітей, які опинилися у складному становищі.

Був на святі Миколай, добра фея і, звичайно, не обійшлося без нечистої сили, яка принесла для непослухів різочки. Та дітям вдалося довести, що вони розумні та талановиті, слухняні й добрі, бо усі бажаючі могли розповісти вірш чи заспівати пісню.

Учасниками концерту стали не лише студенти Уманського державного педагогічного інституту імені Павла Тичини, а й талановиті діти міста та району. Номери були різнопланові (декламували вірші, читали гуморески, виконували пісні, танці). Охоче і радісно приєдналися дітлахи до веселого флешмобу, проведеного студентами ФСПО, яким вдалося довести, що добрих справ багато не буває.

Святий Миколай  пообіцяв у наступному році знову повернутися з подарунками.