10 грудня у рамках співпраці кафедри психології УДПУ з Уманською районною державною адміністрацією та відділом освіти району відбувся Регіональний науково-методичний семінар "Психолого-педагогічні засади оптимізації міжособистісних стосунків у освітньому середовищі". У роботі семінару взяли участь директори загальноосвітніх навчальних закладів Уманського району, практичні психологи та соціальні педагоги, класні керівники, викладачі кафедри психології університету.

На семінарі висвітлювалися питання, пов'язані з профілактикою негативних явищ в учнівському колективі. Велика увага була зосереджена на проблемі попередження суїцидальної поведінки учнів, обговорювалися питання причин і засобів запобігання суїцидів, мотивів аутоагресії та її профілактики. На пленарному засіданні виступили начальник відділу освіти Оксана Супрунець., кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Галина Шулдик, старший викладач кафедри психології Оксана Демчук, практичний психолог УДПУ Наталія Корнієнко.

Приємним сюрпризом для учасників науково-методичного семінару стала концертна програма творчих колективів викладачів та студентів мистецько-педагогічного факультету. У рамках концертної програми виступили: тріо "Гонта", народний аматорський ансамбль народного танцю "Яворина" та народний аматорський ансамбль сучасного танцю "Візаві", народний самодіяльний інструментальний ансамбль "Акварелі", студенти мистецько-педагогічного факультету Олександр Коломієць та Володимир Деренюк, доцент кафедри музичного мистецтва Владислав Гусак.

Кафедра психології висловлює вдячність за організацію та проведення концертної програми декану мистецько-педагогічного факультету доценту Олені Дудник та заступнику декана з виховної роботи Анастасії Криворотенко.

На секційних засіданнях учасники семінару мали змогу відвідати майстер-класи: "Психологія вирішення конфліктів" (майстер-клас кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології Тетяни Перепелюк), "Релаксація як метод профілактики агресивної поведінки" (майстер-клас викладача кафедри психології Ірини Ільченко), "Корекція лихослів'я в середовищі однолітків" (майстер-клас практичного психолога Дмитрушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Прес-центр УДПУ