Відбувся регіональний науково-практичний семінар «Проблеми та перспективи технологічної освіти». Організатором семінару виступив Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, співорганізатором – відділ освіти Гайворонської районної державної адміністрації та Гайворонський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Кіровоградської області. Учасники семінару – науковці НАПН України, Інституту природничо-математичної та технологічної освіти, Департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти, лабораторії профільного навчання та профконсультацій Інституту педагогіки НАПН України, УДПУ імені Павла Тичини, працівники Гайворонського міжшкільного навчально-виробничого комбінату та науково - методичної лабораторії Гайворонського МНВК.

З вітальним словом до учасників семінару звернувся доктор педагогічних наук, професор, директор Інституту природничо-математичної та технологічної освіти, голова Всеукраїнської асоціації наукових і практичних працівників технологічної освіти Олександр Коберник, який звернув увагу на концептуальних засадах розвитку технологічної освіти в Україні. Академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Василь Мадзігон у своєму виступі зробив акцент на єдності освіти, науки і технологій. Заступник директора Департаменту загальної, середньої та дошкільної освіти Сергій Дятленко розповів про актуальні питання трудового навчання в сучасній школі.

Практична частина семінару була присвячена огляду навчально-матеріальної бази технолого-педагогічного факультету та знайомству з роботою творчих студій (кераміка, різьба по дереву, розпис по бересту, бісероплетіння, українська народна вишивка, плетіння з природних матеріалів, лакова мініатюра, декоративна обробка шкіри, писанкарство).

Заключною частиною роботи семінару стало засідання круглого столу з обговоренням сучасного освітнього процесу навчання технологій, формування необхідних компетенцій, інтелектуального розвитку, духовного і морального зростання особистості під час навчально-виховного процесу. Учасники семінару прийняли відповідні рекомендації щодо розвитку технологічної освіти.