Вже гарною університетською традицією стало проведення студентською радою щорічного конкурсу «Пісенний вернісаж», в якому цього року взяли участь представники усіх факультетів – всього 22 учасники.

Студенти проявили себе як справжні артисти, для яких немає нічого неможливого.

Володарем Гран-прі стала Юлія Лисянська – студентка мистецько-педагогічного факультету.

І місце зайняла Юлія Кибальчук – студентка факультету української філології.

ІІ місце розділили між собою Олександр Коломієць – студент мистецько-педагогічного факультету та Анна Богун – студентка природничо-географічного факультету.

ІІІ місце посіли Ярослав Ткаченко – студент історичного факультету та Расім Багіров – студент мистецько-педагогічного факультету.

Особливо запам’ятався виступ рок-гурту факультету соціальної та психологічної освіти «Оріон», який помітно «виріс» у своїй творчості.

Всі призери та учасники конкурсу були нагородженні дипломами та цінними подарунками.

Студрада вдячна адміністрації університету, ректору Наталії Побірченко за підтримку обдарованої молоді, голові профкому Олександру Осадчому за надані цінні подарунки. Ця увага і підтримка для студентів є великим стимулом у громадській та культурно-масовій роботі.

Бажаємо всім творчих успіхів!

Детальний фоторепортаж про подію можна переглянути тут.

Студрада УДПУ