У заключному етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Українська мова, література (у т.ч. методики їх викладання)» честь факультету української філології УДПУ зі спеціальності «Українська мова» відстоювала студентка ІІІ курсу Олександра Денисюк. Науковим керівником її дослідження «Фразеологія біблійного та античного походження в українському поетичному дискурсі ХVІІ ст.» був кандидат філологічних наук, доцент Василь Денисюк).

Цікаво, що на початку березня для участі в цьому етапі члени журі відібрали 41 студентську наукову роботу. Їх авторів запросили в Житомирський державний університет імені Івана Франка позмагатися в заключному етапі конкурсу. Претенденти на перемогу представляли 28 вишів із Бердянська, Вінниці, Глухова, Дніпра, Донецька, Дрогобича, Житомира, Запоріжжя, Івано-Франківська, Києва, Кропивницького, Кривого Рогу, Мелітополя, Миколаєва, Одеси, Переяслав-Хмельницького, Полтави, Сум, Умані, Харкова, Хмельницького, Черкас і Чернігова.

У підсумку відкритого обговорення робіт та доповідей галузеві конкурсні комісії визнали переможцями 23 конкурсантів. За високий науковий рівень доповідей завідувач кафедри української мови Інституту філології Київського університету імені Бориса Грінченка, професор Станіслав Караман запропонував студентам надрукуватися в журналі «Українська мова й література в середніх школах, гімназіях, ліцеях та колегіумах».

Презентація історії української мови нашої студентки Олександри Денисюк удостоїлася диплома ІІІ ступеня.

Вітаємо переможницю та її наукового керівника із успішним представленням і захистом наукової роботи і бажаємо невичерпної енергії, натхнення, оптимізму і нових плідних здобутків!