Минулого тижня в місто Умань приїхали десять олімпійських чемпіонів та призерів Олімпійських ігор з різних видів спорту, які провели олімпійський урок «Прокачай себе в ритмі олімпіади!».

Таке дійство стало першим в історії Умані та незабутнім для наших студентів. Команди усіх шкіл міста зібралися на стадіоні «Іллічівець». Поділитися власним спортивним досвідом з уманчанами приїхали:

• Олександр Крикун - випускник Уманського державного педагогічного університету, бронзовий призер олімпійських ігор з легкої атлетики;
  • Анна Безсонова - дворазова бронзова призерка олімпійських ігор з художньої гімнастики;
  • Юрій Чебан - олімпійський чемпіон з веслування на каное;
  • Юрій Білоног - олімпійський чемпіон з легкої атлетики;
  • Валерій Гончаров - олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики;
  • Олена Садовнича - дворазова призерка олімпійських ігор зі стрільби з лука;
  • Олена Пахольчик - дворазова бронзова призерка олімпійських ігор з вітрильного спорту;
  • Олена Говорова - бронзова призерка олімпійських ігор з легкої атлетики;
  • Ірена Мерлені - олімпійська чемпіонка з вільної боротьби;
  • Світлана Мазій - дворазова срібна призерка олімпійських ігор з академічного веслування.

Волонтерами свята стали студенти факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Вони отримали чималий досвід у суддівстві змагань та мали можливість поспілкуватися із олімпійцями. Від Національного олімпійського комітету наші студенти отримали подарунки на згадку.

Головною приємністю для волонтерів стали, безперечно, автографи та фото з улюбленими спортсменами.