26 травня в університеті відбулась конференція трудового колективу, яка вперше проводилася на новій нормативній базі, а саме відповідно до нової редакції Статуту університету та нового Положення про конференцію трудового колективу.

Делегати конференції обрали президію, до якої ввійшли:

голова конференції трудового колективу – кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України, ветеран університету Дмитро Балдинюк;

заступник голови - кандидат філологічних наук, доцент, директор наукової бібліотеки Тетяна Григоренко;

секретар - провідний спеціаліст бухгалтерії Лариса Дерещук.

На порядок денний було винесено питання «Про обрання до складу вченої ради університету виборних представників з числа науково-педагогічних працівників навчального закладу».

Головуючий конференції Дмитро Балдинюк нагадав делегатам, що необхідність сформувати новий склад вченої ради університету викликана тим, що вчена рада університету в її нинішньому складі завершує термін своїх повноважень, оскільки сформована у вересні 2010 року. Згідно із Статутом строк повноважень вченої ради складає 5 років.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» та нового Статуту університету до вченої ради університету входять представники за посадами (ректор, проректори, керівники факультетів (інститутів) та відокремлених структурних підрозділів, учений секретар, директор бібліотеки, головний бухгалтер, керівники органів самоврядування та виборних органів первинних профспілкових організацій працівників та студентів Університету) та шляхом обрання (виборні представники, які представляють науково-педагогічних працівників, і виборні представники студентів).

Перший проректор, доктор педагогічних наук, професор Андрій Гедзик зачитав список запропонованих факультетами кандидатів до складу вченої ради університету з числа виборних представників, які представляють науково-педагогічних працівників і обиралися з числа завідувачів кафедр, професорів, доцентів, докторів філософії (кандидатів наук), докторів наук, які працюють в університеті на постійній основі.

Шляхом відкритого голосування делегати конференції одноголосно проголосували за обрання до вченої ради університету таких науково-педагогічних працівників:

1. Азізова Талята Нуредіновича – завідувача кафедри техніко-технологічних дисциплін, доктора технічних наук, професора;

2. Браславську Оксану Володимирівну – завідувача кафедри географії та методики її навчання, доктора педагогічних наук, професора;

3. Заболотну Оксану Адольфівну – завідувача кафедри іноземних мов, доктора педагогічних наук, професора;

4. Карасевича Анатолія Олександровича – завідувача кафедри суспільних дисциплін, кандидата філософських наук, професора;

5. Коберника Олександра Миколайовича – професора кафедри загальної педагогіки, педагогіки вищої школи та управління, доктора педагогічних наук;

6. Комар Ольгу Анатоліївну – завідувача кафедри фахових методик та інноваційних технологій у початковій школі, доктора педагогічних наук, професора;

7. Кузя Володимира Григоровича – завідувача кафедри дошкільної педагогіки і психології, доктора педагогічних наук, професора, дійсного члена АПН України;

8. Мартинюка Михайла Тадейовича – завідувача кафедри фізики і астрономії та методики їх викладання, доктора педагогічних наук, професора, член-кореспондента АПН України;

9. Олійник Катерину Андріївну – доцента кафедри маркетингу та управління бізнесом, кандидата економічних наук;

10. Розгон Валентину Володимирівну – доцента кафедри української мови та методики її навчання, кандидата філологічних наук;

11. Семенова Андрія Анатолійовича – доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання, кандидата педагогічних наук;

12. Ятла Леоніда Петровича – доцента кафедри музикознавства та вокально-хорових дисциплін.