18-19 січня на мистецько-педагогічному факультеті Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Мистецтво у контексті освітньої парадигми: вітчизняний та зарубіжний досвід». Про рівень заходу свідчить той факт, що в роботі конференції взяли участь 119 науковців з України, Бразилії, Німеччини, Польщі, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан та Росії.



На конференції обговорювались надзвичайно важливі для сьогодення проблеми мистецької освіти. Адже «зміна освітньої парадигми зумовлює необхідність переосмислення підготовки майбутнього вчителя мистецьких дисциплін до професійної діяльності та розробку ефективних умов, оптимальних методик і технологій, що відповідають сучасним методологічним та теоретичним засадам», – зазначила відкриваючи конференцію проректор з наукової роботи УДПУ Лариса Ткачук.

На пленарному та секційних засіданнях розглядались питання, що стосувалися інноваційних технологій розвитку творчої індивідуальності засобами мистецтва, історичного аспекту розвитку мистецької освіти, говорили про розвиток духовного потенціалу особистості майбутнього вчителя у процесі творчої самоактуалізації, реалізацію культуротворчого підходу у мистецькій освіті, особливості підготовки музиканта-педагога за рубежем.




У рамках конференції відбулась зустріч ректора університету Наталії Побірченко з науковцями університету Сан-Паулу (Бразилія) та підписана угода про співпрацю.



Учасники конференції також ознайомилися з виставкою-презентацією наукових та навчально-методичних праць викладачів УДПУ з проблем мистецької освіти.

За українською традицією гостей конференції вітали творчі колективи університету.



Прес-центр УДПУ