Збірна команда Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяла участь у змаганнях з легкої атлетики за програмою І Спортивних ігор Черкаської області серед вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходили в легкоатлетичному манежі СДЮСШОР міста Черкаси. У змаганнях взяти участь команди із Черкаської, Київської, Вінницької, Чернігівської та Кіровоградської областей.

До складу нашої команди ввійшли кращі легкоатлети університету з факультет фізичного виховання, а саме: Олександр Літвін (33 група), Олександр Войку, Ілонна Заіка, Дмитро Тарасенков (14 група), Євгеній Білей, Вікторія Таран (31 група), Андрій Стороженко (21 група), Віталіна Скала (11 група), Катерина Богуш (24 група), Владислав Трастанкулов (15 група), Владислав Пристінський (22 група), Анастасія Скориніна (51 група),Тетяна Чорнокозинська (41 група), Аліна Марункевич (12 група). Варто зазначити, що в цьому році збірна університету наполовину складається із студентів І курсу.

У програмі змагань були представлені такі види: біг 55м з/б, 50м, 3000м, 400м, естафета 4х1 по колу; стрибки у довжину, потрійний стрибок, стрибки у висоту, біг 200м, 1000м.

За результатами змагань наша збірна виборола ІІІ місце серед вищих навчальних закладів Черкаської області.

Вітаємо спортсменів та тренерів з достойним виступом на змаганнях та зичимо подальшого спортивного росту!